قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری خبر داد:

ضدعفونی‌کردن تجهیزات و خودروهای سازمان مهندسی شبکه حمل‌ونقل

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری از ضدعفونی‌کردن تجهیزات و خودروهای این سازمان به‌صورت مستمر، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، علی زنگی‌آبادی گفت: به‌منظور مبارزه با بیماری کروناویروس، در تمام بخش‌های سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری به‌صورت مستمر ضدعفونی می‌شود.

وی افزود: باتوجه به گستردگی این سازمان و هم‌چنین ارایۀ خدمات متنوع و متفاوت درحوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهری در شهر کرمان، این سازمان به‌صورت ویژه، یک اکیپ به‌منظور ضدعفونی‌کردن قسمت‌های مختلف راه‌اندازی کرده است.

زنگی‌آبادی ادامه داد: مأموریت اکیپ ضدعفونی‌کننده در سازمان، متفاوت و کاملاً تخصصی است؛ به همین دلیل، برای ضدعفونی قسمت‌های مختلف سازمان ازجمله بخش‌های اداری، فنی، مرکز پایش تصویری، جایگاه‌های CNG، پارکینگ‌های عمومی، انبار و کارگاه‌های تولید و تعمیر تجهیزات و تابلوهای ترافیکی، به افراد آگاه و متخصص نیاز است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری با بیان این‌که هر واحد از مراکز ارایۀ خدمت این سازمان باتوجه به تجهیزات نصب‌شده و مورد استفاده، به نوعی ضدعفونی و مبارزۀ مناسب با بیماری کروناویروس نیاز دارد، گفت: به‌عنوان مثال افرادی که در واحدهای فنی و تولید، کار ضدعفونی را انجام می‌دهند، باید از ضدعفونی خاص تولید استفاده کنند و دقت شود که در هنگام ضدعفونی، آسیبی به رنگ و برچسب تجهیزات وارد نشود.

زنگی‌آبادی افزود: ضدعفونی در مرکز پایش تصویری نیز، باتوجه به نصب تجهیزات الکترونیک و سیستم‌های کنترلی و مانیتورها، باید با دقت و توجه کامل انجام شود.

وی با بیان این‌که در جایگاه‌های CNG تحت نظارت این سازمان، بروشورها و بنرهای آموزشی درخصوص مبارزه با کروناویروس نصب شده است، گفت: از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم به هیچ عنوان شخصاً سوخت‌گیری نکنند.

زنگی‌آبادی افزود: سوخت‌گیری فقط باید توسط اپراتورآموزش‌دیده در جایگاه انجام و هزینۀ پرداختی نیز با کارت اعتباری پرداخت شود؛ ضمن این‌که تمام دستگاه‌های کارت‌خوانِ جایگاه‌های سوخت نیز به‌صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری در پایان بیان کرد: هم‌شهریان عزیز می‌توانند گزارشات، نظرات و پیشنهادات خود از طریق راه‌های ارتباطی این سازمان ازجمله سامانه 137 مرکز بازرسی شهرداری کرمان، شماره تماس 034-32438630 روابط‌عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل، سامانه پیام کوتاه 50005153 وEMAIL:info@s traffickermancity.ir پست الکترونیک سازمان ارایه کنند.

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی زنگی آبادی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 188 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top