قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

به مناسبت فراررسیدن ماه مهر وباز گشایی مدارس:

آغاز خط کشی طولی در معابراصلی شهر کرمان


مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری کرمان از خط کشی طولی در معابراصلی شهر کرمان به مناسبت فرا رسیدن ماه مهر و باز گشایی مدارس خبر داد. 

مهندس زنگی آبادی گفت:به منظور نظم بخشیدن به عبور و مرور و به مناسبت نزدیک شدن به ماه باز گشایی مدارس و شروع تحصیل،عملیات خط کشی معابر پرتردد در دستور کار  اکیپ خط کشی  معاونت فنی واجرایی سازمان قرار گرفت .

وی در ادمه عنوان کرد :هرساله در دونوبت معابراصلی و پرتردد شهر کرمان توسط گروه خط کشی معابر سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری کرمان خط کشی می شود که نوبت اول در شهریور ماه و به مناسبت نزدیک شدن به بازگشایی مراکز آموزشی که تعداد سفرهای درون شهری افزایش پیدا می کند ونوبت دوم در اسفندماه وبه مناسبت سال جدید صورت می گیرد که در واقع این اقدام باعث نظم بخشیدن به حرکت خودروها در بین خطوط ودرنهایت کاهش ترافیک و روان سازی عبور ومرور می شود.

زنگی آبادی گفت :باتوجه به اینکه این کار بایستی درزمان خلوتی معابرانجام شود تا رنگ اجراشده برروی سطوح آسفالت کاملا خشک شود نیاز به محدودیت ترافیکی است وبه همین جهت این اقدامات در شب ودرساعات پایانی انجام می شود.

وی درادامه از همه همشهریان و رانندگان خواست تا درهنگام رانندگی درشب دقت بیشتری نسبت به رعایت قوانین ومقررات ترافیکی داشته باشند و در این زمینه با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند تابا توجه  به هزینه بالایی که در خصوص خرید رنگ انجام می شود کار به نحواحسن انجام شود.

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی زنگی آبادی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top