قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان:

زمین های خالی و بدون استفاده به پارکینگ تبدیل می شوند

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان گفت: شهرداری کرمان جهت رفاه حال شهروندان و کاهش ترافیک در معابر اصلی، زمین های خالی  و بدون استفاده‌ی شهر را شناسایی و با توافق مالک به پارکینگ تبدیل می‌کند.
علی زنگی آبادی افزود: زمین های خالی در معابر اصلی شهر در حال شناسایی هستند و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری برای ایجاد پارکینگ در محل، با صاحبان ملک مذاکره کرده  و با جلب توافق وی  و صرف هزینه، آن محل را به پارکینگ عمومی تبدیل می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: تسطیح زمین، خاک برداری، نصب تابلو و زیرسازی محل جهت استفاده عموم از پارکینگ توسط شهرداری انجام می شود و مالک می تواند این مکان را به پارکینگ تبدیل  کرده از درآمد آن بهره ببرد.
زنگی آبادی تصریح کرد: زمین های خالی  با حفظ کاربری و زیر نظر مالک به صورت موقت به پارکینگ عمومی تبدیل می‌شوند  که از جمله این موارد می توان به کوچه سه خیابان جهاد، کوچه 16 خیابان شهید بهشتی، خیابان کامیاب جنب یخدان مویدی، کوچه 25 خیابان شهید چمران  و پارکینگ واقع در خیابان عباس صباحی اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمان در ادامه از شهروندان خواست تا زمین‌های رها شده‌ی خود را جهت احداث پارکینگ به شهرداری واگذار کنند و از این طریق به درآمد برسند.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در مسیر خیابان شهید بهشتی و شریعتی چندین زمین بدون استفاده وجود دارد که شهرداری کرمان قصد دارد بعد از شناسایی صاحبان آنها، به منظور سرمایه گذاری برای ایجاد پارکینگ، نظر مالکان را جلب کند.

 

 

 

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی زنگی آبادی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top