قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

ورود کامیون ها به داخل شهر بدون مجوز تردد ممنوع است

مدیر عامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری کرمان تاکید کرد: ورود کامیون ها وماشین های سنگین به معابرشهری، خارج از زمان تعیین شده در مجوز تردد، ممنوع است.

علی زنگی آبادی افزود: معابر شهری به دو منطقه A و Bتقسیم شده اند که ورود کامیون ها به مرکز شهر که به عنوان منطقه A شناخته می شود تابع مقررات وساعت های خاصی از روز است.

وی خاطر نشان کرد: تردد در مرکز شهر و مناطق پرتردد از جمله تقاطع غیر هم سطح آزادی، خیابان های استقلال، شریعتی و شهید بهشتی تنها در روزهای تعطیل هفته و در روزهای دیگرتنها بین ساعت های دو تا چهار صبح مجاز است

  زنگی آبادی تصریح کرد: تردد در منطقه B یعنی مراکز کم تردد از جمله حاشیه ها از هفت صبح تا هفت شب مجاز است به شرط این که مجوز تردد از سوی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری صادر شده باشد.

وی تصریح کرد: درهر صورت کامیون داران برای تردد در هر دو منطقه باید از سازمان حمل و نقل و ترافیک مجوز تردد بگیرند، در غیر این صورت از سوی  پلیس راهور از تردد آنها جلوگیری می شود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمان گفت: در مجوز صادر شده مسیرو ساعت تردد، همچنین محل رفت وآمد و توقف خودرو مشخص می شود تا نماینده سازمان  از محل مورد نظربازدید کند و در صورت وارد شدن خسارت به آسفالت یا فضای اطراف به سازمان گزارش دهد.

وی افزود: در صورتی که راننده کامیون موارد اصولی را رعایت نکند و با مستقر کردن خوروی خود به آسفالت یا محیط اطراف آسیب وارد کند مشمول جریمه شده  و در صورت تکراراز صدور مجوز تردد آن به داخل شهر جلوگیری می شود.

 

 

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی زنگی آبادی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top