قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان خبر داد:

توقف کامیون‌هایی که بدون مجوز در شهر تردد می‌کنند

  

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان از توقف کامیون‌هایی که بدون مجوز در شهر تردد می‌کنند خبر داد. مهندس علی زنگی آبادی با بیان این‌که رانندگان خودروهای حمل بتن و میکسرها با ما همکاری نمی‌کنند گفت: شورای شهر مصوبه‌ای ابلاغ کرده که کامیون‌ها، بدون مجوز سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری، اجازه تردد در شهر ندارند.

وی بابیان این که تاکنون، چندین بار قصد داشتیم خودروهای حمل بتن را راهی پارکینگ کنیم افزود: اما چون خودروها به‌دلیل وجود بتن داخل میکسر، با مشکل مواجه می‌شوند، همکاران ما از توقف این خودروها خودداری کرده‌اند.

زنگی آبادی از شناسایی رانندگان متخلف در صورت اخذ مجوز سازمان خبر داد و خاطرنشان کرد: به مجموعه‌ی مرتبط با خودروهای حمل بتن و میکسرها اعلام کرده‌ایم که برای نظم‌بخشی به ترافیک سطح شهر، حتماً از این سازمان مجوز تردد دریافت کنند؛ زیرا یکی از دلایل اخذ مجوز این است که بدانیم این خودروها در چه قسمت از شهر تردد می‌کنند؛ چراکه برخی از رانندگان این کامیون‌ها، باقیمانده‌ی بتن را روی آسفالت خیابان‌ها رها می‌کنند و موجب می‌شود آسفالت معابر از بین برود.

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان با اشاره به جلوگیری این سازمان است از ورود بدون مجوز کامیون‌ها به معابر شهر تاکید کرد: از مهرماه کامیون‌هایی که بدون مجوز در معابر شهر تردد ‌کنند، بدون هیچ ملاحظه‌ای توقیف خواهند شد.

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان حمل ونقل و ترافیک
مهندس علی زنگی آبادی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top